آدرس:

گیلان غرب کیلومتر 26 جاده قصر شیرین

تلفن:

09188346219-09186802060

قیمت قیر طبیعی ،گیلسونایت

قیمت قیر طبیعی ،گیلسونایت

قیمت قیر طبیعی ،گیلسونایت یا(بیتومین):

 شما می توانید جهت اطلاع از قیمت قیر طبیعی ،گیلسونایت و پودر گیلسونایت با مشاورین فروش معدن ماد(گل مرجان )  تماس بگیرید.
معدن ماد(گل مرجان) بزرگترین استخراج  کننده گیلسونایت گیلان غرب، آمادگی خود را جهت فروش و  صادرات گیلسونایت و  ارائه لیست قیمت پودر میکرونیزه و ارائه آنالیز گیلسونایت به خریداران محترم اعلام می دارد.

موارد زیر بر قیمت گیسونایت تاثیر می گذارند:
1- قیمت حمل ونقل
2- قیمت قیر پالایشی
3- شرایط سیاسی
4- نرخ ارز
5- نرخ تقاضا و عرضه قیر در بازار
در نهایت می توان گفت هیچ چیز مطلقا خوب یا بدی در درجه های مختلف این محصول وجود ندارد، بلکه این انتخاب بهترین نمونه از قیرمعدنی(گیلسونایت) بر اساس کاربرد آن در دماهای مختلف است که مهم می باشد.

 همچنین معدن ماد (گل مرجان)، فراورده‌های خود را بر مبنای قیمت روز در  ایران و با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

قیمت گیلسونایت(Gilsonite-price)

 
 

قیمت جهانی:

 
 قیمت جهانی قیر طبیعی به عواملی چون میزان ذخایر، تولید، مصرف و حجم معاملات بستگی دارد، که تا حدودی بر قیمت قیر طبیعی ایران هم تاثیرگذار است.

  گیلسونایت تولیدی گیلان غرب، در مقایسه با فروشندگان خارجی قیمت آن بسیار نازل بوده و به صورت بسته‌بندی، کلوخه و پودر فروخته می‌شود.

معدن ماد، در شهرستان گیلان غرب واقع در استان کرمانشاه دارای بیشترین ذخایر قیر معدنی در ایران است. در سال‌های اخیر اقدامات مناسبی در خصوص خرید و فروش گیلسونایت در گیلانغرب به صورت داخلی و بین‌المللی صورت گرفته است.

 قیمت قیر طبیعی، بیتومین نیز کاملا قیمت روز و متناسب با زیرساخت‌های داخلی کشور است.

به همین دلیل، قیمت قیر معدنی برای صنایع مختلف مخصوصا حمل و نقل بسیار به‌صرفه بوده و یکی از دلایل افزایش صادرات در سالیان اخیر همین مسئله است.

خصوصیات شیمیایی و غلظت مواد استفاده شده از مواردی هستند که تاثیر زیادی بر قیمت این محصول ارزشمند دارند.

  در صورتی که تصمیم دارید از این محصولات برای مصارف خود استفاده کنید، پیش از هر چیز اطلاعات کافی در مورد انواع و موارد مصرف آن‌ها به دست آورید.

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button