آدرس:

گیلان غرب کیلومتر 26 جاده قصر شیرین

تلفن:

09188346219-09186802060

درباره ما

چرا معدن ماد؟

معدن گیلسونایت ماد،دارای باکیفیت ترین قیر طبیعی در ایران بوده،و از اندک معادن قیر طبیعی با خلوص بالا در ایران می باشد .

معدن ماد در طول سالیان متمادی توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان قیر طبیعی و محصولات مختلف آن حفظ کند و در عین حال بالاترین کیفیت را تضمین کند. برنامه ریزی بلندمدت معدن این است که همچنان بزرگترین تولید کننده قیر معدنی با حفظ بالاترین کیفیت باشد.
تصویری دورنما از معدن گیلسونایت و قیر طبیعی ماد-A perspective picture of Gilsonite mine and Maad natural bitumen

تاریخچه مجموعه معدن ماد

معدن گیلسونایت ماد دارای پروانه سازمان صنایع و معادن به شماره   12/8692 در سال 1384 به ثبت رسیده است . معدن قیر طبیعی ماد دارای با کیفیت ترین قیر طبیعی در گیلانغرب بوده و جزء اندک معادن قیر معدنی با خلوص بالا در ایران می باشد . هممچنین معدن گیلسونایت ماد با دارا بودن سابقه ای درخشان در صنعت تولید و استخراج قیر طبیعی وبهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص و ماشین آلات بروز دنیا  و استفاده از آخرین  فناوریها و روشهای استخراج به یکی از برترین تولید کنندگان عمده قیر طبیعی در کشور بدل شده است .

مقایسه معدن ماد با سایر معادن قیر طبیعی ایران چگونه است؟

معدن ماد یکی از معدود معادن قیر طبیعی با خلوص بالا در ایران است. در مقایسه با سایر معادن قیر طبیعی در ایران، معدن ماد به دلیل داشتن قیر طبیعی مرغوب و شهرت در تحویل به موقع قراردادها و محصولات باکیفیت متمایز است. یکی از تولیدکنندگان برتر قیر طبیعی و محصولات مختلف آن در کشور می باشد.

در حالی که معادن قیر طبیعی دیگری در ایران وجود دارد، ویژگی ها و شهرت منحصر به فرد معدن ماد آن را برجسته کرده است. این یکی از معدود معادن قیر طبیعی با خلوص بالا در ایران است و تولید و عرضه مستمر قیر طبیعی مرغوب برای زیرساخت ها و نیازهای صنعتی کشور حیاتی است.


مدیر عامل و مالک معدن ماد دکتر حسین فولادپور-CEO and owner of Maad mine, Dr. Hossein Foladpour-

اهداف و پیام مدیر عامل شرکت ماد گیلسونایت

این جانب مفتخرم که  مجموعه شرکت ماد گیلسونایت ، به ارزشهای بنیادین ، همانند کیفیت محصول ، وقت شناسی و احترام به مشتریان خود همواره پایبند  است .

بطور قطع مجموعه ماد گیلسونایت ، با دیدگاهی حرفه ای به آینده در صدد توسعه کمی و کیفی در زمینه استخراج ، فروش قیر طبیعی و صادرات قیر معدنی می باشد .

در چشم انداز فعالیتهای آتی شرکت ماد گیلسونایت حضور بیشتر در بازارهای جهانی ،  جایگاه خاصی دارد ، که امیدوارم با اراده جدی پرسنل مجموعه معدن ماد جایگاهی در خور شأن صنعت معدن قیر طبیعی کشور فراهم گردد .         دکتر حسین فولاد پور